Series
Ratings
25
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0