Titles you rated
Heavenly ForestRated ★ 5.0- CassiopeiaRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 5.0
Fortuna's EyeRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
CloverRated ★ 5.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 5.0
Love You ForeverRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 0.5
Hear MeRated ★ 5.0