Titles you rated
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Jack O' FrostRated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 5.0
Our YouthRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 5.0
My Host Club InheritanceRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.5
My Second AoharuRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
The Gift of Your HeartRated ★ 5.0- My Tooth Your LoveRated ★ 4.0
Shanai Marriage HoneRated ★ 5.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- AbyssRated ★ 4.0