Titles you rated
BloodhoundsRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5