Series
Ratings
13
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0