Movies
Ratings
236
The Two PopesRated ★ 4.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0