Series
Ratings
114
The WitcherRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 2.5- BTOOOM!Rated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 4.0- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 4.0
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5