Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0