Movies
Ratings
118
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 2.0