Titles you rated
Orphan BlackRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0