Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5