Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5