Movies
Ratings
487
ElementalRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5