Movies
Ratings
420
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0