Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0