Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
xXxRated ★ 1.5
The Foul KingRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 1.5