Series
Ratings
51
One PieceRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
We Were ThereRated ★ 5.0
Wedding Peach DXRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 5.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5