Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0