Series
Ratings
19
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 幸せになろうよRated ★ 4.5
- MONSTERSRated ★ 3.5
- 희미한 그녀Rated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.0
My GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0