Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0