Titles you rated
ColossalRated ★ 2.5
The CommandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5