Movies
Ratings
119
Ready Player OneRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.5