Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
ShirobakoRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.5- BakumanRated ★ 4.0