Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
FlatlinersRated ★ 2.5
Wet Woman in the WindRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
United 93Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5