Movies
Ratings
303
Now Is GoodRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0