Titles you rated
Angel's ChoiceRated ★ 3.5- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0