Movies
Ratings
293
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
21 BridgesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5