Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5