Series
Ratings
100
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Super Band Season 2Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0