Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0