Movies
Ratings
777
28 Years LaterRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
StrawRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
The IrishmanRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0