Series
Ratings
44
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0