Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0