Series
Ratings
21
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0