Movies
Ratings
189
Miss SloaneRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0