Movies
Ratings
296
FamilyhoodRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.5
- Take OffRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5