Series
Ratings
72
My GirlRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5