Movies
Ratings
97
Two Night StandRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Sophie's RevengeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0