Titles you rated
Band of SistersRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
What is the Ghost Up To?Rated ★ 3.5
Love CatharsisRated ★ 3.0
To Give a DreamRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5- Down With LoveRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5