Titles you rated
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0