Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- 최화정 김호영의 보고싶었어Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0