Titles you rated
The KillersRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Crypto ManRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 3.0