Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.5- 아오이 호노오Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.0- 메시바나 형사 타치바나Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5