Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Promised LandRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
White NightRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5