Series
Ratings
17
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5