Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5