Titles you rated
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5