Movies
Ratings
566
FlowRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 2.0
PleasantvilleRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Blast from the PastRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 1.5
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5