Movies
Ratings
438
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
DevilRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0