Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5